Наставни материјал на мудл-платформи

Драги студенти,

Примиче се трећи термин предавања у коме нисмо у  могућности да наставу држимо на начин који је за математику готово незамјењив: професор испред табле са кредом у руци и могућношћу да у сваком тренутку питате шта  није јасно.  Принуђени смо да наставимо са слањем материјала, уз одговарање на ваша питања електронски.  Од данас, сав материјал са предавања  ће бити на  Moodle-платформи. Потребно је да се  улогујете на dl.ucg.ac.me и уђите у курс Математика 4, студијски програм Рачунарство и информационе технологије.

Студенти који немају отворен   ac.me налог немају могућност приступа. Када добијете универзитетску е-адресу јавите се на мејл zaannak@gmail.com , како бих вас придружила листи корисника.

Остајте ми здраво и јавите се ако је помоћ потребна.

ЖКВ