Nedeljni zadaci

Preostali nedeljni zadaci i termini za diskusiju na zadate teme su:

- Mogućnost primjene bioloških zbirki u nastavi iz predmeta Biologija (VI razred osnovne škole) (2. novembar)

- Mogućnost primjene bioloških zbirki u nastavi iz predmeta Biologija (VII-IX razred osnovne škole) (9. novembar)

- Mogućnost primjene bioloških zbirki u okviru izbornih predmeta u osnovnoškolskom obrazovanju (16. novembar)

- Mogućnost primjene bioloških zbirki u nastavi izbornog predmeta Biodiverzitet u opštoj gimnaziji (rok 23. novembar)

-  Mogućnost primjene bioloških zbirki u nastavi izbornog predmeta Ekologija i zaštita životne sredine u opštoj gimnaziji (rok 30. novembar)

- Mogućnost primjene bioloških zbirki u nastavi iz predmeta Biologija i u srednjim stručnim školama (rok 7. decembar)

- Mogućnost primjene bioloških zbirki u nastavi iz predmeta Ekologija u srednjim stručnim školama (rok 14. decembar)

- Koncept predmeta Prirodna baština Crne Gore, u sklopu programa za dijasporu (rok 21. decembar)

- Mogućnost primjene bioloških zbirki u nastavi iz predmeta Prirodna baština Crne Gore (rok 28. decembar)