ERASMUS +predavanje: Palata u Zarzeczeu u istoriji poljske romantične arhitekture

Profesor dr hab. Michał Proksa, sa Fakulteta za građevinarstvo, zaštitu životne sredine i arhitekturu na Tehnološkom Univerzitetu, Rzeszow, Poljska, održaće online predavanje pod nazivom 'The Palace in Zarzecze in the history of Polish Romantic Architecture' ("Palata u Zarzeczeu u istoriji poljske romantične arhitekture"), u okviru nastave na predmetu Zaštita i revitalizacija graditeljskog nasljeđa, koji vodi prof. dr Ilija Lalošević. Profesor Proksa gostuje na Arhitektonskom fakultetu u okviru Erasmus + mobilnosti akademskog osoblja.

Predavanje je otvorenog tipa i održaće se
10.11.2021. (srijeda) sa početkom u 15:15h
i biće realizvano preko zoom.us platforme.

Link za pristup predavanju:

Meeting ID:  278 565 0320
Passcode  YxUq8C