Prijem studenata I godine osnovnih studija na FDU - Cetinje 28.09.2020.g. u 11h

Obavještavaju se studenti I godine osnovnih studija na Fakultetu dramskih umjetnosti, da će se svečani prijem i uručivanje indeksa studentima održati u ponedjeljak 28.09.2020. godine sa početkom u 11:00h u prostorijama Fakulteta.

Prisutnim studentima će se obratiti dekan doc. dr Edin Jašarović i prodekanica za nastavu mr Jovana Bojović koji će pozdraviti studente i upoznati ih sa nastavnim planovima, kao i dati  smjernice vezane za poštovanje mjera IJZ Crne Gore i modalitetima odvijanja nastave u cilju daljeg sprečavanja širena Covid – 19 virusa.

Ovom prilikom, obavještavmo studente I godine osnovnih studija, da odmah započnu proces kreiranja ucg mailova kako bi stupili u kontakt za nastavnim osobljem i započeli sprovođenje online nastave.

Držanje distance, nošenje maski i dezinfekcija ruku je obavezna!

FDU - Cetinje