Trenutno bodovno stanje i projekcije konačnih ocjena

U tabeli je dato trenutno bodovno stanje studenata. Procjene konačnih ocjena su date na osnovu rezultata na kolokvijumu i dosadašnjeg rada na projektima. Projekcije konačnih ocjena za svakog studenta su date uz sljedeće pretpostavke:

- da student neće popraviti bodovno stanje na popravnom kolokvijumu;

- da student neće postići neki veoma neočekivan napredak na projektu.

Popravni kolokvijum će se održati u terminu završnog ispita. U terminu popravnog završnog ispita neće biti organizovan popravni kolokvijum.

Preostali termini za online konsultacije i prezentacije do kraja kalendarske godine su ponedjeljak i utorak u 22 časa.

Konsultacije i prezentacije se neće održavati u periodu od 01. 01. do 22. 01. 2021. godine.

Dalje konsultacije će biti održavane u periodu od 22. 01. do 05. 02. 2021. godine.

Na kraju semestra će svi studenti predstaviti svoje konačne prezentacije. Odbrane će biti zakazane za 05. 02., 08. 02. i 09. 02. Precizan raspored prezentacija će biti blagovremeno objavljen.