Test br.1

Poštovane kolege,

U prilogu se nalaze postavke Testa br. 1 koji nosi maksimalno 2.5 poena.

Potrebno je da odštampate vašu postavku, riješite zadatak i sve to pošaljete predmetnom saradniku (drobnjak.i@ucg.ac.me) najkasnije do petka 15.05.2020. god.

Potrebno je da pošaljete vaš Test br. 1 kao jedinstven pdf dokument. Stranice numerišite i poredajte ispravnim redosledom i fajl nazovite ''ImePrezime, broj indeksa''. Na svim listovima je potrebno upisati ime, prezime i broj indeksa.

Tretirani su samo novo-upisani studenti (broj indeksa 2019) pošto se ponovo-upisanim studentima prenose bodovi iz prethodnih studijskih godina. U slučaju da neko od ponovo-upisanih studenata nije radio Test br. 1 ili nije zadovoljan osvojenim brojem bodova potrebno je da se obrati predmetnom saradniku.

U slučaju da imate bilo kakva pitanja možete se obratiti predmetnom saradniku Ivani Drobnjak na e-adresu: drobnjak.i@ucg.ac.me

Srećan rad!