CULTURWB-INTELIGENTNA TABLA

U sali 301 postavljena je Inteligentna tabla sa integralnim digitalnim projektorom, kao donacija Evropske Komisije u okviru projekta Erasmus+ "CULTURWB". Mole se zaposleni, koji izvode nastavu i vježbe na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo u Kotoru, da ne koriste svoje flomastere, jer mogu ozbiljno oštetiti Inteligentnu tablu. Ona ima svoje elektronske flomastere, koji se trebaju koristiti, kao i elektronski sunđer za brisanje table. U sklopu table su dva daljinska upravljača, bijeli - koji služi za upravljanje Inteligentnom tablom i digitalnim projektorom, kao i crni - koji služi za upravljanje zvučnim sistemom Yamaha. Za korišćenje Inteligente table koristi se HDMI kabl i USB kabl, koji trebaju biti priključeni na lap top. Elektronski flomasteri se koriste aktivacijom Inteligente table na znak "On" i izborom tastera sa bojom flomastera. S obzirom da se radi o najnovijoj generaciji ove opreme, koja je veoma skupa i koju ne posjeduju ni znatno bogatiji univerziteti, još jednom apelujem da je čuvamo.

Rukovodilac CULTURWB projekta

Prof. dr Aleksa Š. Vučetić