Predispitne obaveze

Predispitne obaveze (kolokvijum) ce biti organizovane u ponedeljak 18.5.2020. godine sa pocetkom u 13h teorija i 14h vjezbe. Zadatke ce te dobiti preko google ucionice, preko koje ocekujemo i vase odgovore za odredjeno vrijeme.

Takodje, u google ucionici ce te naci materijale neophodne za pripremu ispita. Prijavljeno je 86 od 109 studenata. Neophodno je da se na google ucionicu prijave i ostali studenti koji planiraju da polazu ispit ove skolske godine. Ja cu sve studente koji se prijave do subote dodati na spisak studenata koji mogu dobiti pitanja. Studenti su onda u obavezi da u ponedeljak u 13h budu uz svoje racunare i cekaju pitanja preko ucionice i u zadatom roku odgovore na pitanja.

Dodatne informacije mozete dobiti na milenko@ucg.ac.me ili milenko.mosurovic.me@gmail.com