KONAČNE RANG-LISTE KANDIDATA ZA UPIS NA 1. GODINU STUDIJA NA PMF-u

Nakon zakonskog isteka perioda za žalbe na preliminarne rang-liste za upis na 1. godinu studija na Prirodno-matematičkom fakultetu, objavljene su konačne rang-liste.

Kandidati koji su stekli pravo upisa na 1. godinu dužni su da putem preporučene pošte na adresu Prirodno-matematičkog fakulteta dostave sljedeća dokumenta:

- indeks sa uredno popunjenom prvom stranom;

- dvije identične fotografije u boji (jednu zalijepiti na predviđeno mjesto u indeksu, a drugu na ŠV-obrascu);

- dva popunjena prijavna lista (ŠV-obrasca, koji se mogu kupiti u knjižarama i predaju se popunjeni).

Upis je neophodno završiti do 16. jula 2020. godine do 15 časova.

Ukoliko kandidat, koji je stekao pravo upisa na Prirodno-matematički fakultet, ne obavi upis u naznačenom vremenskom periodu, smatraće se da je odustao od upisa.

Drugi upisni rok biće realizovan na isti način kao i prvi - elektronskim podnošenjem prijava i potrebne skenirane dokumentacije za upis, u subotu, 18.07.2020. godine.

Za više informacija oko drugog upisnog roka kandidati se mogu infromisati putem linka: https://www.ucg.ac.me/objava/blog/10/objava/83186-elektronske-prijave-za-ii-upisni-rok-na-univerzitetu-crne-gore-18-jula-2020-godine

Komisija za upis PMF-a