Održani zajednički časovi i prezentacije studenata FTH Kotor i Univerziteta u Temišvaru

Zajednički časovi i prezentacije studenata Zapadnog Univerziteta u Temišvaru - Rumunija i Fakulteta za turizam i hotelijerstvo u Kotoru, u saradnji dr Andreie Schneider i prof. dr Andriele Vitić Ćetković, održani su 19. aprila.

Studenti oba Univerziteta upoznali su se sa specifičnostima event turizma Rumunije i Crne Gore, kao i sa izazovima repozicioniranja turističkih destinacija obije zemlje nakon COVID-19. Zajedničke nastavne i studentske aktivnosti rezultat su više gostujućih predavanja prof. dr Andriele Vitić Ćetković i realizovanih studentskih mobilnosti na Zapadnom Univerzitetu u Temišvaru u okviru Erasmus + programa.