Iskustva sa Erasmus mobilnosti na Univerzitetu u Almeriji (Španija)

Studentkinja osnovnih studija FTH Jelena Aleksić u prethodnom semestru 2021/22. studijske godine boravila je u okviru Erasmus mobilnosti na Univerzitetu u Almeriji (Španija).

"Bilo mi je predivno i mogu reći da mi je neizmjerno drago što je moja razmjena baš bila ovdje. Iako sam došla sama i bila jedina sa našeg fakulteta a i jedina iz Crne Gore, vrlo brzo sam stekla prijateljstva koja će sigurno trajati veoma dugo. Erasmus Student Network je organizacija koja je uvijek bila tu za nas, Erasmus studente, i koja nam je olakšala boravak i studiranje. Takođe su organizovali mnoga putovanja i zahvaljujući tome, mogu se pohvaliti činjenicom da sam obišla skoro cijelu Andaluziju. Mogu sa sigurnošću da kažem da ću se Almeriji, kao i Španiji, uvijek rado vraćati."