Javna projekcija ispitnih filmova studenata Filma i medija sjutra

Javna projekcija ispitnih filmova studenata Filma i medija  sjutra

Projekcija kratkih ispitnih filmova novih mladih reditelja, glumaca i producenata sa FDU Cetinje održaće se u srijedu, 29. juna, u 21h, na Ljetnjoj pozornici u Staroj varoši, Podgorica (Sastavci, Nemanjina obala).

Ispitne filmove koje će publika biti u prilici da pogleda su nastali na studijskom programu Film i mediji na modulu FTV režije FDU Cetinje, u klasi red. prof. Nikole Vukčevića.

Kratki ispitni filmovi koji će biti prikazani, snimili su studenti režije: David Todorović, Matija Jovanović, Nikola Nikolić, Biljana Dulović i Gabriel Camaj. Svi filmovi snimljeni su u saradnji sa studijskim programima Gluma i Produkcija.

U pitanju je repriza uspješne projekcije održane u Crnogorskoj kinoteci u maju ove godine, na kojoj je premijerno predstavljeno devet kratkih filmova koji su nastali u saradnji i uz finansijsku pomoć FDU Cetinje, Filmskog centra Crne Gore i Univerziteta Crne Gore.

Najavni trejler za filmove možete pogledati na sledećem linku:

Dobrodošli!

DEKANAT