Sanitarne knjižice

Mole se svi studenti prve godine na smjeru turizam i hotelijerstvo, da za potrebe obavljanja stručne prakse u privredi, u toku januara mjeseca (do početka drugog semestra), pripreme sanitarne knjižice. Knjižice se kupuju u knjižarama, a ovjeravaju se u domovima zdravlja. Nakon ovjere, knjižice su važeće pola godine! Iz tog razloga, molimo iste vaditi u januaru kako bi trajale do kraja semestra!

Studenti koji su već zaposleni u turističko-ugostiteljskim objektima, molimo da se u ponedeljak 17.12.2018.g., jave u kabinet 208, na drugom spratu Fakulteta, saradniku u praktičnoj nastavi Jeleni Vujošević.

Za sva dodatna pitanja i nedoumice vezano za predmet praktična obuka, stojim vam na raspolaganju!

Srdačno,

Jelena Vujošević