Organizacija i plan rada za narednu sedmicu

Studentima se preporučuje da do kraja sedmice pročitaju materijal do kraja petog poglavlja (u prilogu).

Naredne sedmice će biti organizovana online predavanja u ponedjeljak i srijedu sa početkom u 19:00 časova. Na tim predavanjima će biti obrađen materijal do kraja petog poglavlja.

Uz ova online predavanja, planirano je da u srijedu 09. 12. u 14:00 časova budu organizovane konsultacije uživo u učionici 207.

Studentima se preporučuje da za srijedu pripreme što je moguće preciznija pitanja koja se tiču ovog materijala, domaćih zadataka i ostalog.

Postoji mogućnost da se konsultacije uživo zakažu i u još nekim terminima (npr. petak, 11. 12.).

Za zakazivanje dodatnih konsultacija je neophodno da se neko od studenata obrati profesoru emailom (u ime najmanje tri studenta). U tom slučaju će profesor odrediti tačno vrijeme dodatnih konsultacija.

Pozivaju se studenti da narednih sedmica ulože posebne napore, jer trenutno obrađujemo ključno i prilično zahtjevno gradivo. Pri tome smo onemogućeni da normalno držimo nastavu. Ukoliko situacija to bude dozvoljavala, zakazivaćemo redovne konsultacije uživo do kraja semestra.