PMF i Olimpijada znanja predstavljeni u TV gostovanjima

Biti student Prirodno-matematičkog fakulteta, znači biti dio vodećeg naučnog, obrazovnog i istraživačkog centra u Crnoj Gori koji ima bliske veze sa prestižnim naučnoistraživačkim centrima svijeta. U njegovom sastavu se nalaze studijski programi za matematiku, matematiku i računarske nauke, fiziku, biologiju, računarstvo i informacione tehnologije.

Fakultet je jedan od promotera prirodnih nauka jer svake godine učestvuje u organizaciji Olimpijade znanja, takmičenje učenika osnovnih i srednjih škola Crne Gore iz matematike i prirodnih nauka.

U TV gostovanjima, predstavnici PMF-a, predstavili su Olimpijadu znanja i fakultet u susret upisu.

U Emisiji E uživo: Olimpijada znanja gosti su bili: prof. dr Slađana Krivokapić, dr Nikola Konatar i Katarina Petrović, učenica Gimnazije "Slobodan Škerović" i dobitnica nagrade na takmičenju iz hemije organizovanom u okviru Olimpijade znanja.

U emisiji Vikend na Gradskoj: Prof. dr Savo Tomović govori o studijskim programima i upisu

Za više informacija pogledajte video priloge:

Emisija E uživo: Olimpijada znanja

Vikend na Gradskoj: Prof. dr Savo Tomović o studijskim programima i upisu

Studentski informator – Prirodno-matematički fakultet

i stranicu Sve što ste htjeli da pitate: konkurs, upisi, procedure.

Da li ste čuli i našu poslednju novost: Za maturante koji upišu Univerzitet Crne Gore obezbijeđeni čitači za lične karte