Prijava za seminar o liderstvu

Pozivamo vas da učestvujete na interaktivnom seminaru o liderstvu koji će se održati na Metalurško-tehnološkom fakultetu, a organizovanom u saradnji sa NVO CRU Montenegro i Global Leadership Partners. Polaznici će biti u mogućnosti da nauče:

- zbog čega je bitniji identitet lidera, radije nego djela lidera;

- zašto je karakter lidera bitan u vođenju ljudi;

- zašto je bitno da razmotrimo sopstvenu svrhu ako želimo biti dobri lideri;

- kako možemo biti lideri koji inspirišu druge.

Više informacija o sadržaju seminara možete pogledati ovdje, a kratke biografije predavača možete pročitati ovdje

Polaznicima će biti omogućeno da zakažu pojedinačni sastanak sa jednim od govornika u danima nakon seminara kako bi razgovarali o pitanjima koja nisu razjašnjena na samom seminaru. Polaznicima će takođe na kraju seminara biti dodijeljen sertifikat o učešću.

Seminar će se voditi na engleskom jeziku, a prevod će biti obezbijeđen za one kojima to bude potrebno. Seminar je otvoren i besplatan kako za studente tako i ljude sa radnim iskustvom.

Mjesto održavanja: Sala 208 Metalurško-tehnološkog fakulteta

Datum i vrijeme održavanja: 24. Oktobar 2023. godine; Od 17:30 - 19:30 časova

Rok za prijavu: 17.10.2023

Možete se prijaviti za kurs na ovom linku.