Zeleni principi u hemijskoj industriji

Pridruži se prvoj zelenoj inicijativi Zelenih ambasadora! Radionica "Zeleni principi u hemijskoj industriji", koju vode Kristina Lalatović i Anel Perezić, održaće se 25. aprila u 14h na Metalurško-tehnološkom fakultetu, sala 208

Pozivamo sve studente/kinje, mlade ljude i sve zainteresovane za održivu proizvodnju da se prijave i istraže važnost održivih praksi u hemijskoj industriji.

Nakon radionice, svaki učesnik će dobiti digitalnu potvrdu.

Prijave su moguće na sledećem linku https://linktr.ee/nvognijezdo?lt_utm_source=lt_share_link#380122517

Projekat "Zeleni ambasadori Crne Gore" koji realizuje NVO Gnijezdo podržan je kroz projekat „Osnaživanje učešća civilnog društva u oblasti životne sredine u procesu pristupanja EU (4E)". Projekat sprovodi NVO Centar za zaštitu i proučavanje ptica Crne Gore (CZIP), u partnerstvu sa NVO Sjeverna zemlja, NVO Društvo mladih ekologa Nikšić i NVO Green Home. Projekat finansira Evropska unija, a kofinansira Ministarstvo javne uprave, digitalnog društva i medija.