Obavještenje za studente

U skladu sa Vladinom odlukom i tekstom mjera koje propisuje Rektorat, nastavnici će se truditi da u elektronskoj komunikaciji dostavljaju prezentacije, zadatke, računske vježbe, itd, kako bi umanjili efekat ove pauze. Praktične vježbe će se nadoknađivati naknadno, a i tu informaciju ćemo objaviti elektronski.

Studentska služba MTF-a će raditi svakog radnog dana od 9h-11h, u slučaju da vam treba lični kontakt sa službenikom studentske službe. A za sve ostale slučajeve gde lični kontakt nije neophodan možete se obratiti mailom na sledećoj adresi: studentskasluzba.mtf@gmail.com

Za sada, ove mjere traju 15 dana, u slučaju promjena i dobijanja novih informacija, odmah ćemo ih objaviti na našem sajtu i na našoj FB stranici.