Završni radovi

Postovani studenti,

Svi studenti treće godine osnovnih studija, po novom nastavnom planu, su obavezni da, prije završetka osnovnih studija, predaju završni rad. Isto se odnosi i na studente specijalističkih studija.

Kako se nalazimo u specifičnim okolnostima zbog privremenih mjera izazvanih epidemiološkom situacijom u zemlji, u obavezi smo da vam omogućimo uspješno prevazilaženje situacije po pitanju završnih radova, pod predpostavkom da rokovi za upis na master studije neće biti pomjereni

Obavještavaju se svi studenti završnih godina osnovnih studija (novi nastavni plan), tako i studenti specijalističkih studija na sva tri studijska programa da se jave potencijalnim mentorima u cilju definisanja teme za završne, odnosno specijalističke radove.

Nastavnici će vam omogućiti izradu teme koja ne uključuje obavezan praktičan rad u laboratorijama.