POZIV studentima MTF-a da se prijave za učešće na konferenciji “Pravedna tranzicija i ideje za akciju “

NVO Eko-tim u sklopu regionalnog projekta Panda Labs Junior for Just Transition, organizuje konferenciju za studente na temu: “Pravedna tranzicija i ideje za akciju “, 19. maja, 2022. godine, u hotelu Ramada u Podgorici sa početkom u 14:00 časova.

Konferencija je dio edukativnog programa, namijenjenog studentima iz Bugarske, Srbije, Makedonije i Crne Gore, sa ciljem sticanja novih znanja o klimatskim promjenama, pravednoj tranziciji i zelenom preduzetništvu.

Projekat „Panda Labs Junior for Just Transition“ realizuju: WWF Bugarska, JA Bugarska, JA Makedonija, WWF Adria Srbija i Eko-tim, uz podršku Evropske inicijative za klimu (EUKI) Njemačkog saveznog ministarstva za životnu sredinu, zaštitu prirode i nuklearnu bezbjednost (BMU).

Prijave za učešće na konferenciji poslati ne kasnije od 13. maja, 2022. godine, putem e-maila: akrivokapic.et@gmail.com.