Upis kandidata koji su stekli pravo upisa u I godinu master studija za studijsku 2022/23 godinu- II upisni rok

Upis kandidata koji su stekli pravo upisa u I godinu master studija na Metalurško-tehnološkom fakultetu u II upisnom roku studijske 2022/23 godine vršiće se u studentskoj službi fakulteta u terminu:

Utorak 14.10.2022  11h-14h

Kandidati su obavezni da pri upisu imaju:

1. Indeks sa uredno popunjenom prvom stranom;
  2. 2 fotografije  (jednu zalijepiti na predviđeno mjesto u indeksu, a drugu na ŠV-obrascu);
  3. 2 prijavna lista (ŠV-obrasca, koji se mogu kupiti u  knjižarama i predaju se popunjeni).

Ukoliko kandidat, koji je stekao pravo upisa na Metalurško-tehnološki fakultet, ne obavi upis u naznačenom  vremenskom periodu, smatraće se da je odustao od upisa.