11. Memorijalni naučni skup iz zaštite životne sredine „Docent dr Milena Dalmacija"

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo da uzmete učešće na 11. Memorijalnom naučnom skupu iz zaštite životne sredine „Docent dr Milena Dalmacija".

11. Memorijalni naučni skup će ove godine biti integrisan sa 1. Prolećnom školom unapređenih tretmana otpadnih voda - SmartWaterTwin, u organizaciji Departmana za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine, Prirodno – matematičkog fakulteta, Univerziteta u Novom Sadu, Fondacije „Dr Milena Dalmacija", SmartWaterTwin, Horizon Europa projekta, kao i BEuSED projekta, Fonda za nauku Republike Srbije.

Skup će se održati od 01-04.04.2024. godine na Univerzitetu u Novom Sadu, Republika Srbija.

Prvo obaveštenje ovog skupa se nalazi na

Templat za pisanje rada i prijavni obrazac se nalaze u prilogu.

Rok za slanje radova produžen je do 22. marta 2024.

Saopštenja sa ovog skupa kategorišu se saopštenja sa skupa nacionalnog značaja štampana u celini.