Prezentacija NVO EnvPro

Datum i vrijeme: Utorak 24.12.2019., 13:00 h u sali Termičke obrade

Sadržaj: Predstavnici NVO Program za životnu sredinu (EnvPro) se kroz organizovanje prezentacije žele predstaviti studentima kao mlada organizacija koja se bavi istraživanjem i zaštitom okoline. Na prezentaciji studenti će se moći informisati o:

- misiji i ciljevima organizacije,

- tekućim projektima,

- prilikama za volontiranje u EnvPro na pomenutim projektima, a posebno o akciji čišćenja koju NVO organizuje u januaru,

- prilikama za studentsku praksu u EnvPro, gdje će se predstaviti okvirni plan rada za zainteresovane studente, i o

- iskustvu trenutno zaposlenog u EnvPro na stručnom osposobljavanju obaljenom u istoj organizaciji

Više informacija o organizaciji mogu se naći ovdje:

http://www.envpro.me, za pitanja možete pisati na office@envpro.me i svakako doći na prezentaciju da uživo postavite pitanja i dobijete odgovore :)