Obavještenje o pravilima i načinu polaganja prijemnog ispita za upis na dvogodišnje master studije na MTF-u

Poštovani studenti,

Metalurško tehnološki fakultet će, od studijske 2020/21. godine organizovati master studije vrednovane sa 120 ECTS, na sva tri studijska programa: Metalurgija i materijali, Hemijska tehnologija i Zaštita životne sredine.

Upisu na master studije prethodiće i polaganje prijemnog ispita kao jednog dijela vrednovanja znanja i spremnosti studenata za drugi nivo studija.

Radi blagovremene pripreme za upis na ove studije, Vijeće Fakulteta je, na sjednici od 17.06.2020. godine, donijelo odluku o usvajanju pravila za polaganje prijemnog ispita, koja će se primjenjivati na kandidate prijavljene na neki od ponuđenih studijskih programa.

Prof. dr Mira Vukčević, dekan