Izvođenje predstave "Druga strana vjetra" u režiji van.prof. Branka Ilića 4. juna u Konjicu (BiH)

4. juna u Konjicu u Bosni i Hercegovini, na Međunarodnom festivalu glumca, u zvaničnoj selekciji, odigraće se predstava “Druga strana vjetra”, koju je po tekstu Miroslava Antića režirao van. prof. Branko Ilić, a igraju Lara Dragović, Danica Rajković, Mirjana Spaić, Stefan Vuković, Pavle Bogojević, Nemanja Todorović i Ognjen Sekulović.

Projekat je nastao kao plod saradnje između Fakulteta dramskih umjetnosti i Centra za kulturu - Tivat. Izuzetna čast i uspjeh je, kada naš rad sa studentima bude prepoznat, kao umjetnički poduhvat vrijedan pažnje i van granica naše zemlje.

Podsjećamo da je predstava nastala u doba pandemije. Tada su naši profesori i studenti pokazali da je želja za stvaranjem i životom veća od bolesti i čuvajući sebe i druge, uspjeli da održe kontinuitet nastave i da naprave predstavu kojom se sada mogu predstaviti i u regionu.

Studenti, glumci, slomite nogu!