Na svečanoj sjednici Senata dodijeljene nagrade najboljima

Na svečanoj sjednici Senata, koja je održana u utorak, 26.12.2018. godine, Rektor Univerziteta Crne Gore prof dr Danilo Nikolić je uručio nagrade za doprinos u razvoju naučno-istraživačkog rada i umjetničkog rada, priznanja za doprinos razvoju naučno-istraživačkog, umjetničkog i stručnog rada na organizacionim jedinicama Univerziteta Crne Gore i nagrade najboljim studentima u protekloj godini.

Nagrade za rezultate, ostvarene tokom 2018. godine, dodijeljene su i istaknutim pojedincima sa Fakulteta dramskih umjetnosti.

Priznanje za doprinos razvoju naučno-istraživačkog, umjetničkog i stručnog rada uručeno je našem uvaženom kolegi, doc.dr Edinu Jašaroviću, a nagrada za najboljeg studenta na FDU Cetinje pripala je Sari Stijović, studentkinji Filmske i tv režije.

Čestitamo!