Studenti Filmske i TV režije nagrađeni u Ohridu

Na studentskom filmskom festivalu “Feelmotion”, koji je održan u periodu 9 – 12. marta 2017. godine, u Ohridu, Makedonija, učestvovali su studenti Fakulteta dramskih umjetnosti, studijskog programa Filmska i televizijska režija.

Na pomenutom festivalu, nagradu za "Najbolji najčudniji film" dobio je Bojan Stijović za film "Pathos", dok je student Nikola Vučinić za film „Žeđ“ dobio nagradu za "Najbolji najtužniji film".

Osim nagrađenih ostvarenja, u okviru Student Film Festival “Feelmotion” prikazana su i dva studentska filma: „Da mu ….. mater",  studenta Ivana Čojbašića i "Revolucionarni dom", studenta Seada Šabotića.

Filmovi su nastali kao ispitne vježbe, odnosno završni ispiti na različitim nivoima studija, kroz saradnju svih studijskih programa, i sastavni su dio obrazovnog procesa studenata FDU Cetinja.