Fakultet dramskih umjetnosti, 13.03.2017

Studenti Fakulteta dramskih umjetnosti na 64. Martovskom filmskom festivalu u Beogradu

X

U okviru prestižnog 64. Martovskog festivala, koji je održan u periodu 30. marta – 02. aprila 2017. godine, u Domu Omladine, u Beogradu, prikazani su ispitni filmovi studenata Fakulteta dramskih umjetnosti, studijskog programa Filmska i televizijska režija, Seada Šabotića i Nikole Vučinića.

Film studenta Nikole Vučinića „Žeđ“ prikazan je u međunarodnoj selekciji, dok je film Seada Šabotića "Revolucionarni dom" prikazan u revijalnom dijelu programa.

Na pomenutom festivalu prikazano je više od 150 filmova u takmičarskim kategorijama i u revijalnom programu, a na specijalnim projekcijama premijerno je prikazano nekoliko dugometražnih dokumentarnih filmova.