Ispitni program studenata glume u Kraljevskom pozorištu Zetski dom

U Kraljevskom pozorištu Zetski dom, u subotu, 15. februara u 18 časova, publika će imati priliku da vidi rezultate rada studenata druge godine studijskog programa Gluma, Fakulteta dramskih umjetnosti, ostvarene tokom prethodnog semestra.

Vježbe "Biografija" i "Intervju", koje su studenti pohađali, služe za razvijanje znanja o radu na liku, radu na karakterizaciji. Od njih su studenti pravili scene metodom improvizacije i istraživanja.

Nakon nedavno položenog ispita i velikog broja zainteresovanih gledalaca, koji mu nisu mogli prisustvovati zbog ograničenog broja mjesta u vježbaonici Fakulteta, studenti su raspoloženi da cio ispitni program ponovo odigraju pred publikom.

Posjetioci će biti u prilici da vide rezultate rada klase doc. mr Branka Ilića, koju čine studenti: Lara Dragović, Danica Rajković, Mirjana Spaić, Pavle Bogojević, Lazar Đurđević, Stefan Vuković i Marko Rajković.