Kulturni vodič - Cetinje

Turistička organizacija Prijestonice Cetinje pokrenula je kulturni vodič u formi mjesečnog repertoara, koji će objediniti programe i projekte nacionalnih i lokalnih ustanova kulture i obrazovanja, kao i umjetničkih organizacija civilnog i privatnog sektora koje djeluju na Cetinju.

Kulturni vodič predstavlja informativnu ponudu programa Kraljevskog pozorišta "Zetski dom", Narodnog muzeja Crne Gore, Nacionalne biblioteke Crne Gore "Đurđe Crnojević", Državnog arhiva, Narodne biblioteke i čitaonice "Njegoš", Matice crnogorske - ogranak Cetinje, Otvorenog kulturnog foruma, Instituta za savremenu umjetnost, Fakulteta dramskih umjetnosti, Fakulteta likovnih umjetnosti, Muzičke akademije i Fakulteta za crnogorski jezik i književnost.