Upis godine - Budžetski studenti osnovnih i master studija

OBAVJEŠTENJE

OBAVJEŠTAVAJU SE BUDŽETSKI STUDENTI OSNOVNIH I MASTER STUDIJA KOJI NISU KORISTILI SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK, DA ĆE SE UPIS U NAREDNU GODINU STUDIJA REALIZOVATI OD PONEDJELJKA, 13. SEPTEMBRA 2021. GODINE, NA ŠALTERIMA SLUŽBE ZA STUDENTSKA PITANJA OD 11 DO 13H

Za upis je potrebno dostaviti:

-Indeks

-Prijavni list (dobija se na šalteru studentske službe) koji je potrebno uredno popuniti, lično potpisati i upisati kontakt telefon

Napomena:

Prilikom prijave predmeta za studijsku 2021/2022. godinu studenti koji nisu položili sve predmete iz prethodne godine, dužni su prvo da prijave zaostale predmete iz prethodne godine, a nakon toga mogu dodati predmete iz naredne godine i to u iznosu do 30 ECTS kredita po semestru, odnosno do 60 ECTS kredita po godini.

Utvrđeni obim ostvarenih ECTS kredita kao uslov za upis u narednu godinu studija:

Studenti upisani studijske 2020/2021 godine (Uslov za upis u drugu godinu studija – ostvareno najmanje 45 ECTS kredita )

Studenti upisani studijske 2019/2020 godine (Uslov za upis u treću godinu studija – ostvareno najmanje 105 ECTS kredita)