Sastanak PMT-a ENEMLOS-a

Dana 22.11.2021. godine održan je sastanak PMT-a projekta  “Pravne klinike u službi ranjivih grupa: poboljšanje zapošljivosti studenata prava putem praktičnog obrazovanja – ENEMLOS”. Sastanak je vodila prof. dr Biljana Đuričin, koordinator projekta. Sastanku su prisustovali dekanica, prof. dr Aneta Spaić, prodekan prof. dr Vladimir Savković, prodekan doc. dr Nikola Dožić, kao i dr Rajka Đoković, dr Velibor Korać i dr Marina Jovićević. U toku sastanka razmatrane su prethodne, predviđene i tekuće aktivosti. Pripreme za predstojeću edukaciju akademskih i neakademskih partnera su okončane. Edukaciju će obaviti Regent Univerzitet iz Londona u periodu od 29.11. do 01.12.2021. Koordinator projekta i menadžment tim su fokusirani na brojne aktivnosti koje se tiču uspostavljanja saradnje sa drugim projektima koji se realizuju na UCG, kao i pripremama za realizaciju predstojećih pravnih klinika.