Konkurs za master studije

Prijava na konkurs za upis u prvu godinu  master studija na Pravnom fakultetu UCG za studijsku 2023/24. godinu, podnosiće se u četvrtak, 28. septembra 2023. godine, na šalteru studentske službe od 9 do 14h. Kandidati se moraju pridržavati utvrđenih termina za predaju dokumenata.

NAZIV

STUDIJSKOG PROGRAMA

BROJ STUDENATA

KRIVIČNO PRAVO

MEĐUNARODNO PRAVO

GRAĐANSKO PRAVO

POSLOVNO PRAVO

20

Raspored polaganja prijemnog ispita biće istaknut na oglasnoj tabli i internet stranici Pravnog fakulteta, a organizovaće se od 29. do 30. septembra 2023. godine

Raspored polaganja biće objavljen do okončanja roka za predaju dokumenata.

Kandidati uz svojeručno potpisan formular za Prijavu za upis na master studije Univerziteta Crne Gore (dobija se na šalteru), podnose i:

-originalnu diplomu ili uvjerenje o završenim osnovnim studijama obima od najmanje 180 ects iz oblasti Pravnih nauka

-kopiju biometrijske lične karte, a za strance odgovarajuću ličnu ispravu koja se izdaje u skladu sa posebnim propisom.

Stranac podnosi i dokaz o poznavanju jezika na kome se izvode studije, izuzev u slučaju kada je završio osnovne studije na jednom od jezika koji su u službenoj upotrebi u Crnoj Gori.

Upis kandidata i izdavanje uvjerenja izvršiće se zaključno sa 04. oktobrom 2023. godine.