Tehnička podrška studentima prve godine osnovnih studija za elektronsko potpisivanje ugovora o studiranju

Obavještavaju se studenti prve godine osnovnih studija Pravnog fakulteta UCG (generacija 2023/2024) da će im u periodu od 04. do 11. oktobra 2023. godine, uz informatičku podršku, biti omogućeno da digitalno zaključe ugovor o studiranju.

U utvrđenom periodu za tu svrhu biće obezbijeđen jedan računar sa instaliranim svim programima za aktivaciju lične karte i elektronsko potpisivanje ugovora, uz korišćenje čitača ličnih karata.

Za navedenu tehničku podršku studenti se mogu obratiti Ivanu Simonoviću, Tehničkom saradniku i IT administratoru Pravnog fakulteta UCG.