Radna posjeta Pravnom fakultetu u Zagrebu

Delegacija Pravnog fakulteta, boravila je, u oviru CABUFAL projekta (projekat ”Unaprijeđivanje kurikuluma, jačanje međunarodne saradnje i snaženje ljudskih, tehničkih i bibliotečkih resursa”), u radnoj posjeti Pravnom fakultetu Univerziteta u Zagrebu u periodu od 31. marta do 04. aprila.

Cilj CABUFAL-a je unaprijeđenje regionalne i međunarodne vidljivosti Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore, studijske posjete njegovih nastavnika i istraživača partnerskim institucijama, boravak njihovih eksperata u Crnoj Gori, nabavka vrijedne opreme i literature, kao i pristup eletkronskim izvorima literature.

CABUFAL projekat finansira Evropska komisija i njena Agencija za obrazovanje, audioviziju i kulturu i predstavlja jedan od 147 projekata izabranih za finansiranje od njih 736.