Studenti Pravnog fakulteta učestvovali na zimskoj školi i pripremnom takmičenju iz oblasti investicionog arbitažnog prava

Studenti Pravnog fakulteta Univerziteta Crne Gore iz Podgorice učestvovali su od 19. do 23. novembra na zimskoj školi i pripremnom takmičenju iz oblasti investicionog arbitažnog prava održanim u Skoplju. Takmičenju su prisustvovale sve ekipe iz regiona.

Ovo takmičenje prethodi glavnom koje će se održati od 2. do 6. marta u Frankfurtu. Riječ je o najprestižnijem svjetskom takmičenju iz oblasti investicionog arbitražnog prava na kojem svake godine učestvuje preko 100 renomiranih svjetskih univerziteta.

Tokom hearinga u Skoplju naš tim je pokazao zavidan nivo znanja i na sjajan način su predstavili Univerzitet i državu. Na takmičenju su ukršteni argumenti sa Univerzitetom iz Sarajeva, Skoplja, Beograda i Zenice. Tim u Skoplju su predstavljali trener Stefan Mitrović i takmičari: Zerina Bosović, Dajana Drljević, Maja Mijović i Nikolina Tomović.