Produžen rok: Za besplatnu obuku početnika u biznisu studenti UCG se mogu prijaviti do 9. marta

Rok za prijavljivanje za besplatnu dvomjesečnu obuku početnika u biznisu, za studente Univerziteta Crne Gore, produžen je do 9. marta 2020. godine.

Obuku realizuju Karijerni centar Univerziteta Crne Gore i Kancelarija za inovativno-edukativne usluge.

Program dvomjesečne obuke čine predavanja i radionice namijenjene sticanju i širenju znanja o preduzetništvu, inovacijama kao i razvoju preduzetničkih vještina studenata UCG, svih nivoa studija.

Predavanja i radionice u trajanju od sat vremena održavaće se dvaput sedmično.

Obuke će biti organizovane u prostorijama Kancelarije za inovativno-edukativne usluge, koje se nalaze u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru.

Poziv za prijavu je otvoren do 9. marta 2020. godine,  do kada svi zainteresovani studenti mogu poslati svoje prijave (CV -Europass format i motivaciono pismo) na e-mail adresu: karijernicentar@ucg.ac.me.

Broj mjesta je ograničen, a kandidatima će  mejlom biti poslata obavještenja o prihvaćenim prijavama i detaljima obuke.

Nakon obuke biće organizovan nagradni konkurs za najbolju startap ideju sa nagradnim fondom većim od 15.000€.