Radionica za studente Pravnog fakulteta UCG

Radionica na temu "Tranziciona pravda kroz crnogorsko i regionalno iskustvo" će biti održana putem zoom-a dana 18.i 19.11.2020. godine. Ova radionica se organizuje u okviru projekta "Suočavanje s prošlošću za budućnost" koji Centar za građansko obrazovanje (CGO) sprovodi uz finansijsku podrške Vlade SAD, kroz Biro State department-a za borbu protiv međunarodne trgovine drogom i sprovođenje zakona (INL).
Namijenjena je  studentima prava i mladim profesionalcima u pravosuđu.Radionica ima za cilj intenziviranje javnog dijaloga o pitanjima tranzicione pravde u Crnoj Gori.

U okviru radionice, izlaganja će  imati regionalni i domaći stručnjaci iz akademske sfere, pravosuđa, međunarodnih i crnogorskih organizacija.

Svi učesnici će dobiti sertifikat o pohađanju programa, a prijave (kratko pismo interesovanja i CV) mogu poslati na info@cgo-cce.org.