Ukupno osvojeni bodovi i predlog ocjene sa ispravljenim bodovima i ocjenama na popravnom ispitu 2018-19

Izvršena je ispravka bodova na usmenom dijelu popravnog ispita (održanog 01.07.2019. godine) za studente koji su osijenčeni žutom. Naime, odgovori na pitanja , za ove studente su bili bodovani kao da se na svakom pojedinačnom pitanju može osvojiti po 17 bodova, a ne 7, (kako je definisano u pravilima i u skladu sa načinom polaganja ovog ispita). Po tom osnovu je zbir ukupno osvojenih poena i predlog ocjene bio netačno određen i takav saopšten studentu na usmenom ispitu nakon polaganja.
Ispravka je izvršena tako što je prvobitno upisani (pogrešni) broj bodova u tim slučajevima pomnožen sa odnosom 7/17, na osnovu čega je umanjen ukupan broj bodova i predložena ocjena. Izvinjavam se zbog propusta koji sam uočila na kraju ispitivanja.