Detaljan raspored polaganja kolokvijuma i završnog ispita u septembarskom roku

Studenti mogu polagati oba kolokvijuma u oba termina utvrđena u rasporedu polaganja u septembarskom roku. Ukoliko žele da polažu oba kolokvijuma, ne moraju to uraditi u istom terminu.

Takođe, studenti mogu polagati u oba termina završni dio ispita koji se sastoji od testa i usmenog ispitivanja, pri čemu se oba dijela završnog ispita moraju polagati u istom terminu.

Studenti koji polažu kolokvijum (kolokvijume) i završni ispit, ne moraju to uraditi u istom terminu.

Satnica polaganja za oba termina je sljedeća:

• od 12 do 12:45 - test (kao dio završnog ispita);
    • od 13 do 16 -kolokvijumi;
    • od 15 - usmeni (kao dio završnog ispita), pri čemu usmeni za studente koji budu polagali oba kolokvijuma neće početi prije 16 sati.

Uslovi za polaganje kolokvijuma, testa i usmenog ispita su isti kao i tokom nastave. Na ispit (kolokvijum, test i usmeni) je potrebno donijeti indeks, a elaborat je potreban za usmeni dio ispita.