Svečana Osnivačka skupština Alumni kluba Pomorskog fakulteta Kotor

U organizaciji Alumni kluba Pomorskog fakulteta Kotor Univerziteta Crne Gore u utorak, 16. maja 2023. godine sa početkom u 17h na Pomorskom fakultetu Kotor održaće se svečana Osnivačka skupština udruženja.

Cilj okupljanja je predstavljanje i izglasavanje upravljačke strukture i članova, Statuta i drugih relevantnih dokumenata za registraciju Alumni kluba, te definisanje budućih pravaca djelovanja i programa rada kluba.

Pozivamo sve alumniste Pomorskog fakulteta Kotor da u duhu dobre dosadašnje saradnje podržite ovu i sve buduće aktivnosti vašeg i našeg fakulteta. Zvaničnu registraciju za učešće možete ostvariti putem LINK-a. Dnevni red svečane Osnivačke skupštine slijedi u nastavku.

DNEVNI RED

1. Imenovanje predsjednika Skupštine i zapisničara;
  2. Donošenje Odluke o osnivanju NVU Alumni klub Pomorskog fakulteta Kotor Univerziteta Crne Gore;
  3. Donosenje Statuta NVU Alumni klub  Pomorskog fakulteta Kotor Univerziteta Crne Gore;
  4. Izbor lica ovlašćenog za zastupanje- predsjednika Udruženja;
  5. Popunjavanje prijave za upis u Registar nevladinih udruženja koji vodi Ministarstvo javne uprave, digitalnog društva i medija Crne Gore.

Sa radošću Vas očekujemo!

Alumni klub Pomorskog fakulteta Kotor Univerziteta Crne Gore