Promocija Pomorskog fakulteta Kotor u JU Srednjoj elektro-ekonomskoj školi u Bijelom Polju

Rukovodilac studijskog programa Pomorska elektrotehnika, doc. dr Tatijana Dlabač je zajedno sa studentom navedenog studijskog programa i nekadašnjim maturantom ove škole, Aleksandrom Jokićem, realizovala promociju upisa na Pomorskom fakultetu Kotor u studijskoj 2018/19. godini u Srednjoj elektro-ekonomskoj školi u Bijelom Polju u petak, 13. aprila 2018. godine.

Učenicima je prikazana prezentacija Fakulteta, podijeljen je promotivni materijal, a takođe je bilo riječi i samoj proceduri upisa, o mogućnostima zaposlenja nakon sticanja diplome na Pomorskom fakultetu Kotor kao i o raznim programima mobilnosti studenata (Erasmus +), praktičnoj nastavi i obavljanju radne prakse u SAD (Work & Travel).

Ovom prilikom se zahvaljujemo direktoru, g-dinu Milošu Mariću i pedagogu g-đi Tatjani Nedović na srdačnoj dobrodošlici i na tome što su obezbijedili prostor i omogućili da i ove godine maturantima njihove škole predstavimo studijske programe.