Najava Info dana za studente i maturante, 15.5.2019.

Poštovane kolege,

Kao i prethodnih godina, na Pomorskom fakultetu u Kotoru će u srijedu, 15. maja 2019. godine biti održan Info dan.

U prvom dijelu koji će se održati u Amfiteatru Fakulteta od 10:15 do 11:00 sati,  predviđeno je da dekan Pomorskog fakulteta Kotor, prof.dr Špiro Ivošević,  sa rukovodiocima studijskih programa akademskih studija Nautika i pomorski saobraćaj, Pomorska elektrotehnika, Brodomašinstvo i Menadžment u pomorstvu i logistika, informiše studente o značenju i mogućnosti izbora  izbornih  modula i izbornih predmeta na trećoj godini akademskih studija. U tom smislu, očekujemo i vaše prisustvo kao predmetnih nastavnika da nam se pridružite u prezentaciji raspoloživih modula.

U drugom dijelu, u računarskom centru Fakulteta sa početkom u 13:00 sati, za učenike srednjih škola, to jest maturante, potencijalne buduće studente, održaće se prezentacija Pomorskog fakulteta Kotor, u okviru koje će maturanti biti informisani o proceduri upisa  u prvu godinu studija na novoakreditovanim studijskim programa.

Očekujući vaše učešće u aktivnostima Info dana,

Srdačno Vas pozdravljam

Dekan Pomorskog fakulteta Kotor, prof. dr Špiro Ivošević