Promjena termina Praktične obuke na š/b Jadran

Obavještavamo sve zainteresovane studente da je došlo do promjene termina praktične obuke na školskom brodu Jadran. Umjesto petka, 17. novembra 2023, obuka će se održati u četvrtak, 16. novembra 2023. godine.

Pomorski fakultet Kotor, u saradnji sa Mornaricom Vojske Crne Gore organizuje jednodnevnu praktičnu obuku za studente III godine studija, sa studijskih programa: Nautika i pomorski saobraćaj, Brodomašinstvo i Pomorska elektrotehnika. Planirana ruta krstarenja ostaje ista, od Bara do Tivta.

Za prijavu, studenti treba da pošalju svoje ime i prezime, studijski program, broj indeksa i skeniranu ličnu kartu (ili stranicu pasoša sa podacima) na e-mail: plovidba@live.ac.me.

Pomorski fakultet Kotor organizuje transport od Kotora do Bara sa polaskom sjutra u 7:00 sati ispred pumpne stanice INA-e.