Konkurs za upis na specijalističke studije - II rok, studijska 2022/23. godina

Univerzitet Crne Gore raspisao je konkurs za upis na postdiplomske specijalističke studije UNIVERZITETA CRNE GORE ZA STUDIJSKU 2022/23. GODINU - II upisni rok.

Konkursom je predviđen upis na sledeće studijske programe:

1. Građevinarstvo

- smjer Konstruktivni, broj mjesta: 49
- smjer Hidrotehnički , broj mjesta: 26
- smjer Saobraćajni , broj mjesta: 27
- smjer Menadžment i tehnologiju građenja , broj mjesta: 7

2. Geotehnika, broj mjesta:  10

3. Menadžment u građevinarstvu, broj mjesta: 50

Prijave na konkurs se predaju studentskoj službi Građevinskog fakulteta 10. 10. 2022. godine, u periodu 9-12h.

Uz prijavu za upis, kandidati podnose:

- original diplomu o završenim osnovnim studijama, odnosno uvjerenje o završenim osnovnim studijama,

- dokaz o aktivnom znanju jednog svjetskog jezika (odgovarajući sertifikat ili uvjerenje o položenim ispitima na osnovnim studijama).

Specijalističke studije se organizuju isključivo kao samofinansirajuće.

Visina naknade za studiranje na specijalističkim studijama je utvrđena odlukom Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore.

Test konkursa: