Decembarski dani nauke: Promovisan dobitnik priznanja Fondacije “Profesor Arsenije Vujović”

U okviru Decembarskih dana nauke na Građevinskom fakultetu UCG, promovisan je dobitnik priznanja mladih istraživača iz oblasti građevinskog konstrukterstva, koje dodjeljuje Fondacija “Profesor Arsenije Vujović”.

Na otvaranju manifestacije dekan Građevinskog fakulteta prof. dr Marina Rakočević i predsjednik upravnog odbora Fondacije dr Pero Vujović, dipl.inž.građ. promovisali su dobitnika priznanja, za 2021. godinu.

Priznanje za najbolje naučno/stručno ostvarenje u 2019. godini, dobio je saradnik u nastavi Građevinskog fakulteta Mr Vasilije Bojović, spec. sci. građ, za magistarski rad “Naponsko deformacijska analiza slojevitih kompozitnih ploča”.

Dobitniku priznanja je dodjeljena povelja i plaketa Fondacije uz novčanu nagradu.