Saradnja sa Zavodom za hidrometeorologiju i seizmologiju

Dekan Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, prof. dr Marina Rakočević, i direktorica Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju, Dušica Brnović, potpisali su Sporazum o poslovnoj saradnji na ostvarivanju zajedničkih interesa.

Sporazumom je predviđeno da se saradnja odvija kroz međusobnu razmjenu znanja i iskustava, zajedničko organizovanje raznih vidova stručnih skupova, konferencija, seminara, radionica, okruglih stolova, izdavanja stručnih publikacija i drugih aktivnosti. Saradnja je planirana i u domenu stručne edukacije i stručnog usavršavanja građevinskih inženjera u Crnoj Gori.

Na sastanku, koji je bio upriličen tim povodom, je razgovarano o mogućnostima zajedničkog učešća te dvije instutucije na nacionalnim i internacionalnim konkursima, koji su vezani za naučnoistraživačku djelatnost.