Prezentacija firme Bemax namjenjena studentima osnovnih i master studija

U utorak, 20. 6. 2023. godine u 12h u sali 103, održaće se prezentacija firme Bemax namjenjena studentima osnovnih i master studija.
Kompanija Bemax, kao jedna od vodećih građevinskih kompanija u Crnoj Gori, ima za cilj promociju uslova zapošljavanja studenata Građevinskog fakulteta.

Kompanija Bemax učestvuje u realizaciji projekata objekata visokogradnje, objekata hidrogradnje kao i objekata infrastrukture. Jedan od najvećih građevinskih projekata na kojem je kompanija učestvovala jeste izvođenje radova na Autoputu Bar – Boljare i to na prioritetnoj dionici Smokovac – Uvač – Mateševo. Ispred kompanije, studentima ce se obratiti:
·         Milo Muhadinović – tehnički direktor;
·         Nikola Zejak – koordinator za inženjerske konstrukcije;
·         Petar Leković – koordinator za niskogradnju;
·         Nemanja Ivanović – koordinator za asfalterske radove i
·         Deis Krivošić – koordinator za tehničku pripremu i sektor kalkulacija.