Festival Dani nauke i inovacija 2023 na Građevinskom fakultetu

U bogatom festivalskom programu Dani Nauke i Inovacija, svako će naći nešto interesantno.

Posebno skrećemo pažnju na događaje koje organizuje Građevinski fakultet Univerziteta Crne Gore:

• Otvorena laboratorija Građevinskog fakulteta - doktorandi istražuju

Upoznajte našu laboratoriju, istraživanja naših doktoranada, kao i ostala ekperimentalna istraživanja u građevinarstvu

Ciljna grupa: srednjoškolci i studenti

Građevinski fakultet, laboratorija, 28. septembar, 9h-12h

• Jačanje kapaciteta za inovacije na Građevinskom fakultetu kroz evropske projekte

Upoznajte aktuelne Erasmus CBHE projekte Građevinskog fakulteta na temu održivog razvoja u svijetlu najavljenih klimatskih promjena. Upoznajte se sa inovativnim temama ova dva projekta.

Ciljna grupa: studenti, profesori, srednjoškolci, neakademski sektor iz oblasti zaštite životne sredine i održivog razvoja, ostala zaintresovana javnost.

Građevinski fakultet, sala 105, 29. septembar, 12h-13:30h

Pridružite se na zajedničkom putovanju kroz znanje i doživite jedno potpuno novo i drugačije iskustvo nauke i inovacija.