Posjeta predstavnika Ambasade Republike Kine i Asocijacije kineskih kompanija u Crnoj Gori

Predstavnici Ambasade Republike Kine, Wang Changjiang, Xu Nuo i Yin Anni, kao i predstavnik Asocijacije kineskih kompanija u Crnoj Gori, Hei Shiqiang, posjetili su 26. septembra 2023. godine Građevinski fakultet.

Sastanku su prisustvovale i generalna sekretarka Inženjerske komore Crne Gore, Zdenka Perović, kao i član Upravnog odbora IKCG, Slavka Žižak.

Dekan Građevinskog fakulteta prof. dr Marina Rakočević, je goste upoznala sa aktivnostima koje se odvijaju na Građevinskom fakultetu u poljima nastave, nauke i istzraživanja. Na sastanku je bilo riječi o mogućnostima saradnje Građevinskog fakulteta, Inženjerske komore Crne Gore, i kompanija iz Asocijacije kineskih kompanija u Crnoj Gori.